Bütün Çocuklar İyidir PDF indir

Bütün Çocuklar İyidir PDF indir, Bütün Çocuklar İyidir kitabı 72 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Bütün Çocuklar İyidir kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Bütün Çocuklar İyidir kitabını 9786057762009 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Bütün Çocuklar İyidir kitabını PDF indir.

Bütün Çocuklar İyidir PDF

Bu kitap, hem çocuklar hem yetişkinler için yazıldı. İster çocuk olalım ister yetişkin, hepimizin içinde anne, baba, çocuk var ve sıkıntılarımızın hepsi, içimizdeki anne-babanın içimizdeki çocuğu ezmesinden kaynaklanıyor. Bunu düzeltebilmenin tek yolu, çocuklara dair önyargılarımızı değiştirmek.
Bütün Çocuklar İyidir, İyi Aile Yoktur ile başlayan üçlemenin sonuncu kitabı. Kötü çocuk yoktur. Bir çocuk bizim “kötü” dediğimiz bir davranış sergiliyorsa eğer, bu, ona yanlış davranıldığı içindir. “Kötü” adı verilen davranışlar, aslında çocuğun yardım çağrısıdır.
Bütün çocuklar iyidir. İçimizdeki çocuk da iyi. Çocuğun iyi olduğunu anlayabilirsek, biz de ona daha iyi anne-babalık edebiliriz. Böylelikle, çocuğun “kötü”, “yanlış”, “sorunlu” gibi tabirlerle anılan davranış şekillerine ihtiyacı kalmaz.
İçimizdeki çocuk anlaşılmayı, yardım çağrısının duyulmasını bekliyor. Onu duyabilmeyi öğrenebildiğimizde kendimize doğru anne-babalık etmesini de öğreneceğiz ve o zaman kendiliğinden poblemlerinı çözen, haklarını savunabilen bir insana dönüşeceğiz.

Bütün Çocuklar İyidir Özeti

Bütün Çocuklar İyidir Pdf Oku

Bütün Çocuklar İyidir Pdf indir

pdf indirme butonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir