Türkiye İçin Ne Yapmalı? PDF indir

Türkiye İçin Ne Yapmalı? PDF indir, Türkiye İçin Ne Yapmalı? kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Türkiye İçin Ne Yapmalı? kitabının kapağı ise 160 özelliğine sahiptir. 9786057429506 dilinde yazılmış olan Türkiye İçin Ne Yapmalı? kitabını 27.07.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Türkiye İçin Ne Yapmalı? kitabını PDF indir.

Türkiye İçin Ne Yapmalı? PDF

Memleketini seven her yurttaş gibi, her dost sohbetinde aynı karamsarlığa kapıldığınızı, çocuklarınızın torunlarınızın geleceğine dair dile getirmeye bile korktuğunuz endişelere sahip olduğunuzu, umut ışığı göremediğinizi, dönüp dolaşıp “ne yapmalı?” sorusuna yanıt aradığınızı biliyorum. Yüreğinizi ferahlatmak için bağımsız tabir edilen televizyonları seyrettiğinizi, ama her gece fotokopi gibi aynı tiplerle karşı karşıya geldiğınızı, klişe cümleler duyduğunuzu, muhalif gazeteci ayaklarına yatan, habire sorunu anlatan, çözüme kafa yormayan, size bilgi vermeye uğraşmak yerine, muhalefet yöneticilerinin gözüne girmeye çalışan bu tipler yüzünden, yüreğinizin daha da daraldığını biliyorum.
Çünkü… Size gerçekten çözüm yolu gösterecek liyakat sahibi insanlarımıza, tıpkı Akp medyasında olduğu gibi, bağımsız tabir edilen medyada da ambargo uygulandığını, kasıtlı olarak ekrana çıkarılmadıklarını, bağımsız medyaya nem gibi sızan mutant gazetecilerin, liyakat sahibi bireylerin size ulaşmasını engellediğini de biliyorum. Bu çerçevede size bir önerim var. Bedel ödemeyi göz önünde bulundurarak, fırsat buldukları her platformda Türkiye Cumhuriyeti için mücadele veren 32 aydınımız, ortak bir kitap yazdı.
İsmi… Türkiye İçin Ne Yapmalı? …Kitap diyoruz ama, 160 sayfalık “kurtuluş reçetesi” demek daha doğru. Memleket için endişeleniyor, karamsarlığa kapılıyor ve acaba ne yapmalı diye kafa yoruyorsanız, “Türkiye İçin Ne Yapmalı?” kitabını okuyarak başlamanızı öneriyorum.

Türkiye İçin Ne Yapmalı? Özeti

Türkiye İçin Ne Yapmalı? Pdf Oku

Türkiye İçin Ne Yapmalı? Pdf indir

pdf indirme butonu

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir