Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat PDF indir

Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat PDF indir, Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat kitabının kapağı ise 216 özelliğine sahiptir. 9786257344142 dilinde yazılmış olan Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat kitabını 06.07.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat kitabını PDF indir.

Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat PDF

Blogger var, vlogger var, Cem Mumcu ne yapar derseniz, ‘dialogger’ oldum derim. Ben uydurdum. Türkçede yok, internetçede “İnsana dair her şeyi dolaysız, içten, mış gibi yapmadan dinleyen, konuşan, soran, yanıtlayan” demek olsun bundan sonra. Yanıma sürekli olarak oyun dostlarımı alacağım. Onlar soracak, ben söyleyeceğim. Ben soracağım, onlar söyleyecek. Kimsenin kimseyi sobelemediği bir oyun bu; birlikte kurup, birlikte oynayacağız.”
 
Kaygılarımla nasıl başa çıkacağım? Öfke kontrol edilebilir bir şey mi? Neden aldatılıyoruz? Neden aldatıyoruz? Aşk gerçekte nedir? İnsan neden gider? Gerçekten kaçabilir miyiz? Teknoloji ve sosyal platform bize ne yapıyor?
 
Tüm bu soruları ve daha onlarcasını, birbirinden farklı yaşlardan, mesleklerden, geçmişlerden, cinsel kimliklerden gelen ‘oyun dostları’, Cem Mumcu’ya sordu. Yanıtlar aldı, yeni sorularla karşı karşıya geldi. Konu konuyu açtı, derinlikli, sahici, mış gibi olmayan büyük bir söyleşi elinizde bulunan kitaba dönüştü.
 
Bu kitabın sayfalarında ‘ağzından bal damlamakla’ yetinen bir Cem Mumcu görmeyeceksiniz. Bu, öyle bir söyleşinin kitabı değil. Bal, mutfakta. Bu kitaptaysa ağzından gerçekler damlayan bir Cem Mumcu sizi bekliyor.
 
Bazı zaman canınız yanacak. Cem’in de dediği gibi “Biraz canınızın yanmasına izin verirseniz, canınızın yanması geçecek” çünkü. Bazı zaman öyle bir yer gelecek ki “Cem’in bu anlattığı ben miyim? Ben olabilir miyim?” diye soracaksınız. İhtimaldir ki, bu soruyu sorma cesaretini de gösterdiğinize göre evet, o sizsiniz.
 
Bugüne dek bir çok söyleşi dinlediniz, bir çok kitap okudunuz belki de. Ölmeden önce mutlaka gitmeniz gereken 100 yere, ölmeden önce mutlaka yemeniz gereken 100 yemeğe, ölmeden önce mutlaka izlemeniz gereken 100 filme de olasılıkla bir çok listede, bir çok kaynakta tanık oldunuz.
 
Hazır olun. Şimdi Cem size “Ölmeden önce olabilecekse yaşamanız gereken 1 hayat var” diyor. ‘Mutlaka’ değil ‘olabilecekse’ ve 100 adet değil yalnızca 1 tane…

Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat Özeti

Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat Pdf Oku

Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat Pdf indir

pdf indirme butonu

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort