GASVİN MAX 1000 mg/200 mg Oral Süspansiyon

Sodyum alijinat ve Potasyum Bikarbonat adlı etken maddeyi içinde bulunduran GASVİN MAX 1000 mg/200 mg Oral Süspansiyon, sırasıyla; Sindirim Sistemi ve Metabolizma, Mide İlaçları, Antiasitler, Peptik ülser ve gastroözofageal reflü hastalığı için diğer ilaçlar ve Aljinik asit, antiasit kombinasyonu şeklinde sınıflandırılmış olup, A02BX13 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz GASVİN MAX, DEVA HOLDİNG firmasının ürünüdür.

GASVİN MAX için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, GASVİN MAX ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, GASVİN MAX dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; GASVİN MAX kullanım şekli; GASVİN MAX Süspansiyon yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi GASVİN MAX Süspansiyon ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

GASVİN MAX 1000 mg/200 mg Oral Süspansiyon’a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

GASVİN MAX 1000 mg-200 mg Oral Süspansiyon'a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

GASVİN MAX 1000 mg/200 mg Oral Süspansiyon’un Kısa Ürün Bilgisi

GASVİN MAX 1000 mg-200 mg Oral Süspansiyon'un Kısa Ürün Bilgisi

İlacın etken maddesi Sodyum alijinat ve Potasyum Bikarbonat (GASVİN MAX), gastroözofageal reflü semptomlarında; antiasit

Yemeklerden sonra ve gece yatmadan önce hekimin önerdiği dozda.

GASVİN MAX Oral Süspansiyon da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. GASVİN MAX’ı size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir