Aziz Bey Hadisesi PDF indir

Aziz Bey Hadisesi PDF indir, Aziz Bey Hadisesi kitabı 88 sayfadan oluşmakta ve 12.5 x 19.5 cm boyutundadır. Aziz Bey Hadisesi kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Aziz Bey Hadisesi kitabını 9789750721762 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Aziz Bey Hadisesi kitabını PDF indir.

Aziz Bey Hadisesi PDF

“Güneşten ağır ağır gölgeye geçilir gibi, pek de anlamadan akşam olur gibi, ışıklı, neşeli bir yüzden kederlere geçti Aziz bey. Kederli bir mazisi oldu. Burnu havada, başı dikti hep. Başka türlü yaşamayı beceremediyse de, o gece, Haliç’in kirli sularına bakarken anladı ki hep öyle, burnu dik yaşadığını sanmış. Oysa şiddetle yanılmış. Ve yine anladı ki yaşamı tümüyle bir yanılgıymış.”

Daha önce Taş-Kâğıt-Makas ve Evvelotel adlı öykü kitaplarını da paylaşımı yaptığımız Ayfer Tunç’u geniş okur kitlelerine tanıtan ve çağdaş Türk öykücülüğünün bir klasiği olmaya aday kitabı Aziz Bey Hadisesi’nin yeni basımını paylaşmak istedik. Öykünün kahramanı Aziz Bey, Tunç’un, insan olmaktan doğan zaaf ve yanılgılar sebebiyle yaralanmış, boşa geçmiş hayatlar üstüne yapılandırdığı öykü evreninin en hüzünlü, en gerçek kişisi. Bazı okurlara, meyhanelerde benzerini aratacak kadar kanlı canlı ama mahzun gelen Aziz Bey’in öyküsünü okurken, bir hikâye kişisinin varlığını çok yakınınızda hissedeceksiniz.

Aziz Bey Hadisesi Özeti

Aziz Bey Hadisesi Pdf Oku

Aziz Bey Hadisesi Pdf indir

pdf indirme butonu

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir